Feza Park Villaları Satışı Devam Etmektedir

10.06.2023 15:53:49

İstanbul Büyükçekmece'de bambaşka bir villa hayatı başlıyor...

Her ihtiyaca uygun, 3 farklı tipte, ister tek kat ister dubleks sadece  22 adet villanın yer aldığı Feza Park Villaları toplam 30.000 m2 alanda inşa ediliyor.

Tüm ayrıntıları özenle tasarlanan, kalabalık sitelerin karmaşasından uzak, unutulan sıcak komşuluk ilişkilerini tekrar hatırlayacağınız doğanın içinde ayrıcalıklı bir yaşam sizi bekliyor.

Butik Site Yaşamı

Sadece 22 villanın yeraldığı Feza Park Villaları'nda butik ve niş bir site hayatı sizi bekliyor.

Modern Mimari Konsept
Dış tasarımından iç konseptine kadar modern ve zamansız bir mimari anlayışla tasarlanan Feza Park Villaları'nda ihtiyaçlarınızın tam karşılığını bulacaksınız.

Sosyal Hayat
Hem güçlü komşuluk ilişkilerini doyasıya yaşayacağınız hem de optimum büyüklükteki sosyal tesiste, fitness club'dan kafeye günlük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceksiniz.

Hiçbir Yerde Göremeyeceğiniz Teraslar
En küçüğü 147 m2 olan hiçbir yerde bulamayacağınız teras alanları ile sadece evin içinde değil havuz ve bahçe keyfini evin dışında da maksimumda yaşayacaksınız.

Havuz Standart
Bir çok villa projesinde opsiyonel olan villa havuzları Feza Park Evleri'nde konforunuz için standart!

Verimli Kat Planları
Yaşam ve dinlenme alanlarının özenle tasarlandığı, villanın her bölümünün amacına uygun olarak geniş metrekarelerde planlandığı verimli kat planları ile evinizin her metrekaresi hayatınızı kolaylaştıracak.

Kapalı Garaj
Her villa için 2 araçlık kapalı garaj standart.

Minimum Aidat
Site yaşamının en önemli giderlerinden olan aidatlar Feza Park Villaları'nda planlanan rezerv alanlar sayesinde minimumda.

PROJE VİLLA PROJESİ
YÜKLENİCİ DAMGA KONUT YAPI A.Ş.
LOKASYON BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
BAŞLAMA Ağustos 2022
BİTİŞ 18 Ay
ALAN 30.000m2

 

DETAYLAR:

https://fezapark.com.tr/satisi-devam-eden-projeler/feza-park-villalari.html