Türkiye’de ve bölge ülkelerde lider konut markası ve yatırım aracı olmak için çalışıyoruz.
+90 (212) 550 08 88 TR +90 (212) 550 08 88

Hakkımızda

İş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan şirketlerimizle ve bugüne kadar hayata geçirdiğimiz yüzlerce farklı projemiz ile binlerce ailenin hayatına dokunduk.

Yaklaşık 30 yıl önce güçlü bir inanç ile başladığı yolculuğunda, daima en iyiye ulaşmaya ve zamanın önünde olmaya odaklanan Damga Konut Yapı A.Ş., Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biridir.

İtibar sermayesi ve yenilikçi bakış açısıyla her geçen gün büyümeye devam eden Damga Konut Yapı A.Ş., 2023 yılı itibariyle “gayrimenkul geliştirme” ve “mermer madenciliği” sektörlerinde yer alan başarılı 3 şirketinin verdiği güçle yoluna devam etmektedir.

Damga Konut Yapı A.Ş.’nin amiral gemisi olarak öne çıkan markası Feza Park, doğa ve çevreyle barışık, bulunduğu bölgelere değer katan nitelikli yaşam alanları geliştirmektedir. Özgün projeleri hem marka hem de finansal kimliğini büyütmüş ve bugüne kadar yaklaşık 10 binin üzerinde kişiyi gayrimenkul sahibi yapmıştır.

Ayrıca Damga Konut Yapı A.Ş. çatısı altında ticari gayrimenkul alanında Feza Park, mermer madenciliği alanında ise Family Madencilik gibi şirketler faaliyetlerini kurumsal yönetim anlayışına uygun olarak büyütmeye ve sektörlerinde önemli başarılar elde etmeye devam etmektedir. 

Hakkımızda